top of page

קצת עלי - ואיך מצאתי את הדרך להגשים את עצמי

היי,

שמי אורנה סופר ואני מאמנת אישית לחיים מתוך האמונה שכל אדם תמיד יכול לעשות יותר כדי להיות מאושר ולהצליח להוציא מעצמו הרבה יותר דברים.

אני פותחת היום בלוג חדש שמתלווה לאתר חדש ולעסק חדש שכל כולו מוקדש להעצמה, לחשיבה חיובית ולחיים מתוך שמחה ואהבה.

קודם אספר לכם איך התחלתי ומי אני, ומה אני עושה בחיים,

אז ככה, התחתנתי בגיל צעיר, 19 ליתר דיוק (ולא מתחרטת על אף שנייה), הקמתי משפחה מדהימה ובנינו את חיינו כמו כל זוג צעיר... בית – ילדים – עבודה..

אבל תמיד הרגשתי שאני רוצה יותר!!!

רוצה יותר מהחיים, מעצמי, מהסביבה, חוסר סיפוק שהיה צץ כל כמה שנים ואז הייתי

מחפשת משהו חדש לעשות.

ככה התחלתי ללמוד לתואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב כשהיו לי שני תינוקות בבית, החלפתי את מקום העבודה ועבדתי כמרצה באוניברסיטה באריאל שאז הייתה עדיין מכללה אקדמית.

ואחרי כמה שנים שוב הרגשתי שוב את הדחף הזה לקום ולשנות ולמדתי לתואר השני במדעי המחשב, החלפתי שוב מקום עבודה ועבדתי כמורה ומחנכת בחטיבת ביניים, לימדתי מתמטיקה, הייתי רכזת חינוך חברתי והובלתי את מועצת התלמידים.

עשיתי דברים שלא האמנתי שאצליח, בניתי וארגנתי פרויקטים שהדהימו אותי כל פעם מחדש, ולמדתי והבנתי, שרק אני עוצרת את עצמי ואני בהחלט יכולה עוד הרבה יותר.

ונחשו מה?...

שוב הרצון לשנות, ללמוד, להחליף, לחפש משהו חדש..... חוסר השקט ליווה אותי למרות כל השינויים שעשיתי...

אז מה הצעד הבא? קודם כל החלטתי שאני לומדת רק בשביל עצמי!!!

החלטה חשובה ואמיצה מאד שאולי כבר הגיע הזמן שאחליט אותה - כי עכשיו אני לא לומדת לתואר וליוקרה... רק לנפש...

וסוף סוף, הלכתי ללמוד אימון אישי - משהו ששנים רבות רציתי לעשות (ותמיד היו לי תירוצים למה לא – מכירים את זה?), מתוך מטרה לעזור ולסייע לאנשים אחרים להעצים את עצמם כמו שאני כל הזמן עושה עבורי.

זה כל כך מתאים לי, כי אני כל הזמן עובדת עם אנשים וילדים, אני נהנית מזה, אני צריכה מגע אנושי, אני אוהבת את החום, האינטראקציה ואת היכולת והרצון שלי לעזור לאחרים.

אבל... לא צפיתי עד כמה התהליך הזה עוצמתי, לא צפיתי כמה כוח לשינוי יש בו, עד כמה זה ישפיע על חיי.....!!!

אז מה זה עשה לי?

החשיבה שלי שינתה כיוון לחשיבה חיובית מאד, אני מתנהלת מהבנת ההצלחות והדברים הנפלאים שבחיי, והחשוב ביותר... אני מרגישה שהתהליך שבתוכי רק הולך ומתעצם, מיום ליום,

זה משפיע לטובה על הילדים שלי, על הבית שלי, על הקריירה שלי על שמחת החיים שלי, על היחס להורי, זה משפיע לטובה על כל דבר בחיים שלי שאני יכולה לחשוב עליו.

פתאום אני מעזה להגשים חלומות נוספים שלי, אהבות ישנות שלי, אהבה לים, אהבה לנפש האדם, חוזרת להקשיב לאינטואיציות שלי, פועלת בכל הכוח על דפוסי חשיבה חיוביים, ומשדרת אהבה לעצמי, לסובבים אותי, ליקום, לאלוהים...

ואני ממשיכה ללמוד ולרכוש כלים נוספים כמנחת קבוצות, לומדת NLP, ואפילו...

קורס סקיפרים – שזה משהו שכל חיי חלמתי לעשות.

אני מייעדת את חיי לעזור ולסייע לכל מי שצריך, לתת לכם מהכוח ומהידע שאני קיבלתי, לחלוק אתכם את המתנה הגדולה הזו שזכיתי בה, ויודעת ובטוחה שכל אחד יכול לעשות את השינוי, שלעולם לא מאוחר מידי, שצריך רק להעז ולהחליט, ואני כאן בשבילכם, לייעץ, לתמוך, ולהוביל אתכם בתהליך העצמתי שיעשה פלאות בחייכם.

אז להתראות בינתיים ונתראה בבלוגים הבאים, או

שתצרו איתי קשר וספרו לי מה אתם חושבים

בטלפון 054-5290892

במייל ornafly@gmail.com

בינתיים הרבה אהבה, והגשמת חלומות,

אורנה

מאמרים קודמים
עקבו אחרי
  • Facebook Basic Square
bottom of page